W sobotę 9 grudnia o godzinie 10:00, symboliczne przecięcie wstęgi przez burmistrza Kłodzka, Michała Piszko, oficjalnie otworzyło kryte lodowisko w Kłodzku. Pierwsi odważni od razu sprawdzili swoje umiejętności na gładkim, błyszczącym lodzie. Bez wątpienia, to miejsce stanie się główną atrakcją dla mieszkańców miasta i okolicznych terenów w nadchodzących tygodniach.

Kryte lodowisko, zlokalizowane na stadionie w Kłodzku, jest rezultatem współpracy Urzędu Miasta, Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz PSB Mrówki, której podlega dzierżawa terenu. Oprócz samego obiektu o powierzchni 600 metrów kwadratowych pod dachem, przygotowano również całe zaplecze do obsługi użytkowników: ogrzewane pomieszczenie do przebierania oraz wypożyczalnię łyżew.

Bilet w cenie 20 złotych umożliwi korzystanie z lodowiska bez ograniczenia czasowego w ciągu jednego dnia. Bilety ulgowe są dostępne za 17 złotych. Cennik obejmuje również bilety rodzinne i grupowe oraz bilet wstępu dla osoby towarzyszącej. Wypożyczenie łyżew to koszt 15 złotych, a za wypożyczenie chodzika lub kasku trzeba zapłacić 10 złotych.