Masz ochotę na coś dobrego? Nudzi Ci się w domu, ale nie masz pomysłu, jak zorganizować sobie czas? To idealna okazja, by udać się do dobrej restauracji! Kłodzko może pochwalić się naprawdę dobrymi lokalami gastronomicznymi. Dzisiaj przedstawimy Wam trzy restauracje w mieście, które cieszą się najlepszymi opiniami klientów!

Restauracja Savoy

Największą zaletą restauracji jest możliwość spróbowania dań, które są zbyt skomplikowane lub zbyt czasochłonne, by przyrządzić je w domu. Restauracja Savoy ma tę zaletę, że menu składa się z naprawdę znakomitych dań, które są połączeniem tradycyjnej polskiej kuchni z oryginalnością, ale taką, którą polubi każdy tradycjonalista. Dodatkową zaletą jest obecność menu dla dzieci.

Sam lokal jest ładnie urządzony, chociaż to oczywiście jest kwestią gustu. Obsługa jest miła, taktowna i profesjonalna. Savoy to idealne miejsce, by zjeść smaczny obiad w fantastycznej oprawie.

Adres: Grottgera 5, 57-300 Kłodzko.

Restauracja Korona

Jeśli Wasz wybór padnie na restaurację Korona, prawdopodobnie będziecie musieli poczekać trochę na wolny stolik. Zdecydowanie jednak warto poczekać, ponieważ atmosfera tego miejsca oraz znakomite jedzenie wynagrodzą każdą chwilę oczekiwania. Restauracja cieszy się w Kłodzku ogromną popularnością, co można stwierdzić na przykład na podstawie ponad 2000 opinii, z czego zdecydowana większość jest pozytywna.

Klienci są zachwyceni podawanymi potrawami, które są przygotowywane ze świeżych składników. Kucharze nie oszczędzają na porcjach, dzięki czemu nikt nie wyjdzie z restauracji Korona głodny.

Adres: Noworudzka 1, 57-300 Kłodzko.

Restauracja Przy Żelaznym Moście

Restauracja w ciekawej lokalizacji, w dodatku w hotelu. Jednak nie jest przeznaczona wyłącznie dla gości hotelowych i cieszy się dużym powodzeniem wśród mieszkańców miasta. Klienci pozytywnie oceniają sympatyczną i fachową obsługę. Jedzenie również prezentuje bardzo wysoki poziom. Przy Żelaznym Moście można zjeść smacznie i w miłej atmosferze. Warto wspomnieć również o znakomitym piwie. Goście lokalu nie mają obowiązku zamawiać jedzenia, dlatego lokal świetnie sprawdzi się również jako lokal na przyjemne spotkanie ze znajomymi przy kawie lub piwie.

Adres: Grottgera 7, 57-300 Kłodzko.