Na terenie gminy Kłodzko, dokładnie w miejscowości Ścinawica, doszło do niebezpiecznej sytuacji na drodze. W samo południe dnia dzisiejszego, miał miejsce szereg zdarzeń, które składały się na skomplikowaną kolizję drogową, w której udział wzięły trzy samochody.

Cała sytuacja rozpoczęła się około godziny 11:00, kiedy to kierowca citroena podjął próbę wyprzedzenia dużego pojazdu ciężarowego. Niestety, manewr ten doprowadził do niebezpiecznego zbliżenia się citroena do renault, które poruszało się prawidłowo swoim pasem ruchu.

Dążąc do uniknięcia groźnego zderzenia czołowego, kierująca renault podjęła decyzję o zjechaniu na pobocze drogi. Niemniej jednak, takie działanie nie pozwoliło jej całkowicie uniknąć kolizji. W wyniku tego niefortunnego zdarzenia uszkodzeniu uległo lusterko boczne oraz szyba w jej samochodzie.

Równocześnie, kierowca citroena, próbując opanować niebezpieczną sytuację, skierował swój pojazd na prawo, co skutkowało uderzeniem w narożnik ciężarówki. W rezultacie citroen został „wessany” na część przednią ciężarówki i przemieszczony kilka metrów naprzód.

Mimo dramaturgii całego zdarzenia, szczęśliwie nie odnotowano żadnych ofiar ani poszkodowanych. Każdy z uczestników kolizji wyszedł z niej bez większych szwanku na zdrowiu.