Śmiertelne zdarzenie drogowego miało miejsce na krajowej „ósemce”, a dokładniej w Boguszynie, nieopodal Kłodzka. Z niewyjaśnionych przyczyn, kierujący pojazdem stracił kontrolę nad nim i z impetem uderzył w drzewo. Niestety, mimo natychmiastowej próby reanimacji, nie udało się uratować życia poszkodowanemu.

To tragiczne zajście miało miejsce na szlaku pomiędzy dwoma miejscowościami – Kłodzkiem a Ząbkowicami Śląskimi. Początkowo służby ratunkowe komunikowały o jednej ofierze z obrażeniami ciała, jednak zgodnie z raportem policji z Kłodzka, los okazał się nieubłagany dla kierowcy. Mimo starań medyków, zmarł on na miejscu zdarzenia.

Z badania okoliczności wypadku przeprowadzonego przez policję wynika, że samochód osobowy niespodziewanie opuścił jezdnię i gwałtownie uderzył w drzewo. Przyczyny tej utraty kontroli nad pojazdem przez kierowcę pozostają nieznane. Policja wraz z prokuraturą podjęła intensywne działania, aby wyjaśnić ten niepokojący incydent. W miejscu zdarzenia przez okres trzech godzin obowiązywał ruch wahadłowy, co skomplikowało sytuację na drodze.