Klub Biznesu Ziemi Kłodzkiej wspiera lokalnych przedsiębiorców piątą już edycją konkursu Perełka Ziemi Kłodzkiej. Bezpłatny udział w konkursie może wziąć każdy przedsiębiorca, który prowadzi swój biznes na terenie Kłodzka. Atrakcyjne nagrody przyznawane są w aż 5 kategoriach! Termin wysyłania zgłoszeń mija 12 września.

Promocja lokalnych przedsiębiorstw

Miniony rok był dla przedsiębiorców ogromną próbą sił, a 2021 nie okazał się wolny od trosk. W związku z tym wszelkie inicjatywy działające na korzyść lokalnych biznesów są mile widziane. Perełka Ziemi Kłodzkiej to konkurs, w którym zdecydowanie warto wziąć udział, ponieważ jest prosty, bezpłatny i przyczyni się do promocji przedsiębiorstw prowadzonych przez mieszkańców ziemi kłodzkiej.

Warunkiem udziału w konkursie jest firma zarejestrowana na terenie ziemi kłodzkiej. Może to być przedsiębiorstwo działające lokalnie lub w szerszym zakresie. Chętni do wzięcia udziału muszą wypełnić ankietę online, dostępną pod adresem: kbzk.pl/perelka-ziemi-klodzkiej. Laureatów konkursu wyłoni specjalna komisja podczas Posiedzenia Kapituły Konkursu. O zwycięstwie decyduje ilość oddanych głosów.

Uczestnicy konkursu mają szansę na uzyskanie nagrody w aż 5 kategoriach: najlepszy produkt, najlepsza usługa, najlepsza technologia/inwestycja, firma rodzinna, a także działania na rzecz lokalnej społeczności. Wśród tych kategorii praktycznie każde przedsiębiorstwo znajdzie swoją mocną stronę.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w październiku

Na wyłonienie zwycięzcy nie trzeba będzie długo czekać. Wyniki poznamy podczas oficjalnej październikowej Wielkiej Gali Biznesu. W tym roku odbędzie się już piąta edycja Nagrody Gospodarczej Perełka Ziemi Kłodzkiej. Konkurs każdego roku cieszy się dużym zainteresowaniem.

Wydarzenie ma wielu patronów, między innymi Marszałka Województwa Dolnośląskiego i Kanclerza Loży Dolnośląskiej BCC. W skład patronów wchodzą również władze Kłodzka: burmistrz i starosta miasta Kłodzka, a także wójt gminy Kłodzko. Skład patronów jest taki sam co roku.

Nagroda honorowa w konkursie Nagrody Gospodarczej Perełka Ziemi Kłodzkiej ma na celu promocję lokalnych usług, produktów i przedsiębiorstw. To szansa na poszerzenie grona odbiorców biznesu prowadzonego przez zwycięzcę konkursu.