Jeżeli masz zamiar odświeżyć swoją garderobę na nadchodzącą jesień lub jesteś w poszukiwaniu wyjątkowych elementów dekoracyjnych do swojego domu, mamy dla Ciebie idealne miejsce! Galeria Twierdza Kłodzko, centrum handlowe, gwarantuje dostęp do wszystkiego, czego potrzebujesz pod jednym dachem.

Centrum handlowe jest domem dla przeszło 70 różnorodnych sklepów, punktów usługowych i handlowych. Oferuje ono nie tylko szeroki wachlarz produktów, ale również miejsce, gdzie można zjeść smaczny posiłek w restauracjach czy kawiarniach. Dodatkowo znajduje się tu Multikino oraz strefa zabaw dla dzieci wyposażona w nowoczesne multimedia.

Bez względu na to, co szukasz, możesz być pewien, że znajdziesz tu najnowsze trendy i atrakcyjne promocje. W Galerii Twierdza Kłodzko warto robić zakupy nie tylko ze względu na różnorodność oferty, ale również dzięki ciekawym promocjom i ofertom specjalnym, które są regularnie oferowane klientom.

Aplikacja Galeria Twierdza Kłodzko umożliwia klientom zbieranie punktów za zakupy, które później można wymienić na cenne nagrody. Jest to dodatkowy bodziec, który zachęca do częstych wizyt i korzystania z oferty centrum.