Być może niektórzy z Was wiedzą, że znana w Polsce firma Nivea od jakiegoś czasu organizuje ciekawe akcje promocyjne, z których skorzystać mogą dzieci. Każdego roku Nivea ogłasza konkurs, którego zwycięzcy otrzymają plac zabaw, czyli tak zwane Podwórko Nivea. Po raz drugi w historii konkursu laureaci pochodzą z powiatu kłodzkiego.

Konkursy Nivea — do wygrania place zabaw

Nie od dziś wiadomo, że dobra reklama jest dźwignią handlu. Firma Nivea postanowiła wykorzystać tę maksymę do połączenia przyjemnego z pożytecznym. I tak zamiast kosztownej kampanii reklamowej marka ogłosiła konkurs, w którym do wygrania są place zabaw w całości sfinansowane przez Nivea.

Zasady konkursu są proste i głównym zadaniem uczestników jest zachęcenie jak największej liczby mieszkańców danej miejscowości do głosowania. Zgłoszenia mogą wysyłać szkoły i przedszkola z całej Polski. Udział w konkursie wzięły również niektóre placówki edukacyjne z powiatu kłodzkiego. Szkoła podstawowa w Nowej Rudzie otrzymała podwórko decyzją jurorów, a w Kłodzku udało się wygrać imponującą liczbą głosów. Szkoła Podstawowa nr 3 w Kłodzku pokonała konkurencję z przytupem, wyprzedzając kilkuset uczestników.

Podwórko Nivea w Kłodzku otworzy się w kwietniu

Dzieci uwielbiają place zabaw, dlatego każdego ucieszy fakt, że przy Szkole Podstawowej nr 3 w Kłodzku pojawi się niebieski plac zabaw Nivea. Prace już trwają. Szkoła udostępniła teren, na który wkroczyła firma budowlana wybrana przez firmę Nivea. Znany producent kosmetyczny w całości finansuje projekt, z którego skorzystają wszystkie dzieci w Kłodzku.

Mimo że plac zabaw należy do szkoły, poza godzinami lekcyjnymi będzie on udostępniany wszystkim dzieciom z miasta. Dzięki temu każdy maluch skorzysta na tej ciekawej inicjatywie.

Planowane otwarcie placu zabaw nastąpi pod koniec kwietnia tego roku. W tej chwili na placu budowy są już widoczne niebieskie huśtawki, karuzela, zjeżdżalnia i dziecięce tory przeszkód. Całość wygląda interesująco i z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym.