Nic tak nie nastraja na dobrą kawę i ciasto, jak chłodna jesienna pogoda. Można usiąść w przytulnej kawiarni i obserwować, jak za oknem opadają kolorowe liście. W Kłodzku można znaleźć co najmniej kilka wyjątkowych kawiarni, a dzisiaj powiemy Wam nieco więcej o kilku z nich. Najlepsze kawiarnie w mieście? Zapraszamy na listę top 3!

Pan Kawka

Pan Kawka dba o jakość! To niezwykle przyjemny lokal, do którego jest zawsze po drodze. Mieszkańcy Kłodzka chętnie odwiedzają przytulną kawiarnię, gdyż tutejszym, domowym ciastom nie sposób się oprzeć. Menu kawiarni przyciąga szerokim wyborem kaw, herbat, ciast i czekolad. Dodatkowym plusem są bardzo korzystne ceny i miła obsługa. Atmosfera tego miejsca przyciąga i czaruje!

Adres: Tumska 4, 57-300 Kłodzko

Kavosh

Jedna z najpopularniejszych kawiarni w Kłodzku. Kavosh czaruje pięknie urządzonym, klimatycznym wnętrzem. Świetna lokalizacja i dopracowane menu kaw i deserów przyciągają gości o każdej porze roku. Kawiarnia przyciąga również sympatyczną obsługą, przy której można się odprężyć i w spokoju zjeść deser i wypić aromatyczną kawę.

Adres: Kościelna 5, 57-300 Kłodzko

Caffe Perfetto

Kawiarnia znana w Kłodzku z pysznych deserów bezowych. Tak dobrej bezy nie znajdziecie w całym mieście! W małym, klimatycznym lokalu sprzedawana jest również znakomita kawa i herbata, oczywiście w różnych wariantach do wyboru. Kawosze będą zadowoleni. Caffe Perfetto zajmuje mały, ale przytulny lokal. W sezonie letnim działa także budka z lodami. Idealne miejsce, by zapewnić sobie solidną dawkę słodyczy z perfekcyjnie przyrządzonego deseru.

Adres: Stwosza 6, 57-300 Kłodzko

A jeśli szukacie atrakcji w Kłodzku, sprawdźcie wpis: https://klodzkoinfo.pl/2022/04/12/klodzko-zabytki-ktore-warto-zobaczyc/.