Obecnie wegetarianie i weganie mają większe szanse na smaczne jedzenie na mieście niż jeszcze kilka lat temu. Dieta roślinna jest uważana za bardzo zdrową, a rezygnacja ze spożywania mięsa jest także modna. W związku z tym także w Kłodzku możemy spotkać świetne restauracje i bary, w których nie zabraknie pysznych dań dla osób niejedzących mięsa. Dowiedz się, jakie wegetariańskie restauracje w Kłodzku warto odwiedzić!

Restauracja LOBSTER

LOBSTER to klimatyczna i renomowana restauracja w Kłodzku. To wspaniałe miejsce nie tylko dla mięsożerców, ale również dla wegetarian spożywających ryby i owoce morza. Menu lokalu wyróżnia się na tle innych, dania są wyjątkowe, smaczne i przyrządzane ze świeżych składników. Klienci chwalą sobie nie tylko serwowane dania, ale również miłą atmosferę i schludny wygląd lokalu, który nadaje restauracji ciepłego klimatu. Mieszkańcy Kłodzka chętnie tu zaglądają. Miejsce oczaruje wszystkich wegetarian, ale dla wegan nie będzie idealne. W menu dominują owoce morza i mięso, dania składające się wyłącznie z roślin to rzadkość.

Adres: Wojska Polskiego 18B, 57-300 Kłodzko

W Kaszę Dmuchać: Kuchnia Roślinna

Na uwagę bez wątpienia zasługuje również restauracja typowo wegetariańska/wegańska. W Kaszę Dmuchać to przyjemne miejsce, w którym miłośnicy diety roślinnej mają szeroki wybór dań. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że są one bardzo smaczne, a obsługa lokalu sympatyczna i pomocna. To prawdopodobnie jedyne typowo wegańskie/wegetariańskie miejsce w Kłodzku!

Adres: Łukasińskiego 27/1, 57-300 Kłodzko.

Nota Bene Restauracja

Restauracja Nota Bene w Kłodzku znakomicie łączy polską, tradycyjną kuchnię z powiewem nowoczesności. W efekcie mamy do wyboru naprawdę smaczne dania, w tym szeroki wybór potraw z kuchni wegetariańskiej, co naprawdę rzadko się zdarza. Każdy znajdzie tu coś dla siebie! Warto zwrócić uwagę, że restauracja jest czynna siedem dni w tygodniu. Na posiłek można więc wyskoczyć, kiedy tylko ma się na to ochotę.

Adres: Grottgera 8a, 57-300 Kłodzko